Medica Centrum Medyczne Wyspecjalizowani lekarze i najwyższa jakoś obsługi to cechy, które reprezentujemy już od 2012 roku

Szkolenia

Górnośląska Szkoła Ultrasonografii i Diagnostyki Medycznej została stworzona na potrzeby kształcenia i doskonalenia umiejętności lekarzy w dziedzinie diagnostyki obrazowej, jaką jest ultrasonografia. Organizujemy szkolenia USG o rozmaitej tematyce, na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Cechuje nas profesjonalizm, solidność oraz kameralność (maksymalne grupy na każdym z kursów to 12 – 15 osób). Posiadamy dużą i urozmaiconą dostępność sprzętową oraz ciekawe przypadki kliniczne u naszych pacjentów. Bazując na doświadczeniu w prowadzonej działalności oraz dostępie do najwyższej klasy aparatów do USG. Nasza sala szkoleniowa jest również zaopatrzona w Anatomage Table, na którym pracujemy na każdym szkoleniu – Anatomage Table jest najbardziej zaawansowanym technologicznie systemem wizualizacji anatomii człowieka, jest jedynym w pełni segmentowanym modelem układu ludzkiej anatomii 3D. Oznacza to, że użytkownik jest w stanie zobaczyć anatomię człowieka całościowo, jak również fragmentarycznie wybierając konkretny układ lub część ludzkiego ciała.

Uwaga!!

Informujemy, że z dniem 28.09.2017 uzyskaliśmy wpis do Bazy Usług Rozwojowych, co oznacza że każde mikro-, małe, średnie przedsiębiorstwo ZE ŚLĄSKA oraz pracownicy wraz z kadrą zarządzającą tymi przedsiębiorstwami, mogą uzyskać 80 % dofinansowania z UE na kursy organizowane przez Górnośląską Szkołę Ultrasonografii i Diagnostyki Medycznej.

Kursy dofinansowane znajdą Państwo na stronie:

https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/

W celu uzyskania informacji proszę o kontakt:

Paulina Rembacz

Tel: 660 902 127

e-mail: paulina.rembacz@gsusg.com.pl