PORADNIA PSYCHOLOGICZNA

PORADNIA PSYCHOLOGICZNA

Mgr Marzena Grela
– psycholog


Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku

od 9:00 do 19:00

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC NA NR:

32 241 38 65

Cena

Konsultacja: 150 zł


Psychologia – nauka badająca mechanizmy i prawa rządzące psychiką oraz zachowaniami człowieka. Psychologia bada również wpływ zjawisk psychicznych na interakcje międzyludzkie oraz interakcję z otoczeniem. Psychologia jako nauka dotyczy ludzi, ale mówi się również o psychologii zwierząt (czyli zoopsychologii), chociaż zachowaniem się zwierząt zajmuje się także dziedzina biologii – etologia.

Zakres konsultacji obejmuje:

pomoc w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi (lęk, złość, smutek, poczucie winy, poczucie bezradności, poczucie niższości i inne)

psychologiczne wsparcie: w sytuacjach kryzysowych i w adaptacji do zmian życiowych (np. okres żałoby, rozstanie, zmiana pracy, „opuszczanie gniazda” przez dzieci, przejście na emeryturę), w podejmowaniu trudnych decyzji i w rozwiązywaniu konkretnych problemów

pomoc w radzeniu sobie z trudnościami w komunikacji i kontaktach z innymi (z osobami bliskimi, współpracownikami, rówieśnikami w szkole itp.)

nauka konstruktywnych sposobów porozumiewania się i rozwiązywania konfliktów

rozwijanie umiejętności psychospołecznych (z zakresu komunikacji, asertywności, rozwiązywania konfliktów itp.)

Poradnia Psychologiczna Katowice

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Oferujemy konkurencyjne ceny, krótkie terminy oczekiwania na wizyty, jak i elastyczność w ustalaniu daty i godziny.

Cały zespół pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie, spełniającym najwyższe, światowe standardy, to powoduje że Nasze usługi są wykonywane na najlepszym poziomie.

Poradnia psychologiczna Katowice

UdostępnijEmail to someone