Medica Centrum Medyczne O FIRMIE

O firmie

Medica Centrum Medycyny w Chorzowie jest prywatną placówką medyczną świadczącą wielospecjalistyczne usługi medyczne zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Nasze Centrum Medyczne tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin medycyny, co pozwala pochylić się nad każdym problemem, z którym zgłaszają się do nas nasi pacjenci. Tworząc naszą placówkę, za cel stawiamy sobie komfort pacjentów w trakcie leczenia, empatię lekarzy i profesjonalizm wszystkich naszych pracowników.

Lokalizacja na pograniczu miast Chorzów – Katowice daje dogodne możliwości dojazdu, zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i własnym środkiem transportu. Dla zmotoryzowanych Pacjentów zapewniliśmy ciąg miejsc parkingowych na terenie placówki.

Poszerzając dostępność placówki, Centrum Medycyny Medica nawiązało współpracę z ubezpieczalniami takimi jak: PZU, Polmed, Enel-Med , Allianz, Medica Assistance.  Medica to gwarancja profesjonalnej opieki medycznej dla każdego z wykorzystaniem sprzętu diagnostycznego najwyższej jakości, oraz indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta. Zapraszamy również na masaże Katowice oraz na masaże Chorzów.