PORADNIA OKULISTYCZNA

PORADNIA OKULISTYCZNA

lek.Katarzyna Morawiec
– okulista


Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku

od 9:00 do 19:00

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC NA NR:

32 241 38 65

Cena

Konsultacja kosztuje 100 zł


Okulistyka Katowice- dziedzina medycyny zajmująca się budową, czynnościami, rozpoznawaniem schorzeń i leczeniem oczu.

Zakres konsultacji obejmuje:

diagnostyka i leczenie chorób oczu

badanie komputerowe wzroku

badanie ciśnienia oka

płukanie dróg łzowych

diagnostyka jaskry

dobieranie szkieł

ocena ostrości widzenia

badanie dna oka


ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Oferujemy konkurencyjne ceny, krótkie terminy oczekiwania na wizyty, jak i elastyczność w ustalaniu daty i godziny.

Cały zespół pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie, spełniającym najwyższe, światowe standardy, to powoduje że Nasze usługi są wykonywane na najlepszym poziomie.

Poradnia okulistyczna Katowice

Okulistyka Chorzów skupia się na strukturze, działaniu, identyfikacji chorób i kuracji oczu. Badanie ostrości wzroku jest najbardziej popularnym badaniem jakie można wykonać u okulisty, bez problemu zajmie się nim Poradnia okulistyczna Chorzów. Diagnostyka ostrości wzroku jest w stanie zaopiniować poziom widzenia, odsiać schorzenia prowadzące do błyskawicznego popsucia wzroku. W celu dokonania drobiazgowego pomiaru lekarz okulista Katowice może posłużyć się komputerowym badaniem wzroku. Aczkolwiek test ostrości widzenia z niemałą precyzją może być wykonany niemalże w każdym środowisku za pomocą tak zwanych tablic Snellena. Możesz je znaleźć np. w Okulistyka Katowice.

Okulista Katowice

Analiza dna oka to oględziny kompozycji wyściełających gałkę oczną od środka. Kontrola ta jest przydatna przy opiniowaniu siatkówki oka i naczyń, które mają za zadanie je odżywiać. Badanie to przeprowadza się w trakcie oftalmoskopii. Okulista Chorzów posługuje się wtedy specjalistycznym przyrządem, tzw. oftalmoskopem, za pomocą którego jest on w stanie oświetlić siatkówkę i dojrzeć dno oka położone za soczewką. Okulista Katowice zaprasza.

UdostępnijEmail to someone