PORADNIA ORTOPEDYCZNA

PORADNIA ORTOPEDYCZNA

Lek. Piotr Łydka
– specjalista ortopeda
– traumatolog


Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku

od 9:00 do 19:00

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC NA NR:

32 241 38 65

Cena

Konsultacja i USG kosztuje 150 zł

Konsultacja 100 zł

Konsultacja i blokada 150 zł


Ortopedia-(właściwie: Ortopedia i traumatologia narządu ruchu) – jedna z podstawowych specjalności lekarskich. Skupia się na diagnostyce i leczeniu operacyjnym i zachowawczym schorzeń, wad wrodzonych i nabytych, zapaleń, zakażeń, nowotworów oraz uszkodzeń i zmian pourazowych narządu ruchu: szkieletu (z wyjątkiem kości czaszki), układu więzadłowo-stawowego oraz mięśni, nerwów i naczyń.

Blokada–metoda leczenia polegająca na oddziaływaniu na elementy obwodowego układu nerwowego za pomocą wstrzykiwania różnych roztworów środków znieczulających, przeciwzapalnych, przeciwbólowych.

Zakres konsultacji obejmuje:
rozpoznanie i leczenie

schorzeń ortopedycznych i pourazowych dzieci, młodzieży i dorosłych

schorzeń kręgosłupa

korekcji wad postawy dzieci i młodzieży

obrażeń sportowych

osteoporozy

zwyrodnienia stawu biodrowego i innych stawów

zakładanie blokady stawu barkowego i innych stawów

iniekcje dostawowe


ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Oferujemy konkurencyjne ceny, krótkie terminy oczekiwania na wizyty, jak i elastyczność w ustalaniu daty i godziny.

Cały zespół pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie, spełniającym najwyższe, światowe standardy, to powoduje że Nasze usługi są wykonywane na najlepszym poziomie.

Ortopeda Katowice

Ortopeda Chorzów skupiony jest zwykle na diagnozowaniu i kuracji patologicznej budowy narządów ruchu. Pacjenci kierują się do ortopeda Katowice niezależnie od wieku, gdyż wady tego typu mogą rozwijać się przez całe życie człowieka. Ortopeda Chorzów powinien być dobrze zaznajomionym z zagadnieniami z dziedziny anatomii człowieka, fizjologii ruchowej, patofizjologii a także biomechaniki. Istnieją choroby, którym można zapobiec, wykonując w tym celu rozmaite badania, takie jak np. badania radiologiczne, elektrodiagnostyka czy jądrowy rezonans magnetyczny.

UdostępnijEmail to someone