PORADNIA NEFROLOGICZNA

PORADNIA NEFROLOGICZNA

Dr n. med. Urszula Spiechowicz
– specjalista chorób wewnętrznych
– specjalista nefrolog


Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku

od 9:00 do 19:00

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC NA NR:

32 241 38 65

Cena

Konsultacja kosztuje 110 zł


Nefrologia − dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami nerek leczonych nieinwazyjnie w odróżnieniu od urologii. Jest podspecjalnością interny.

Zakres konsultacji obejmuje:

diagnozowanie i leczenie chorób nerek

leczenie białkomoczu

leczenie krwiomoczu

prowadzenie przewlekłej niewydolności nerek (w szczególności nefropatii cukrzycowej)

leczenie zachowawcze infekcji układu moczowego

leczenie kamicy moczowej

urolog Chorzów

urolog Katowice


ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Oferujemy konkurencyjne ceny, krótkie terminy oczekiwania na wizyty, jak i elastyczność w ustalaniu daty i godziny. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nasz nefrolog Katowice oraz nefrolog Chorzów to profesjonalista.

Cały zespół pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie, spełniającym najwyższe, światowe standardy, to powoduje że Nasze usługi są wykonywane na najlepszym poziomie.

Poradnia leczenia bólu kręgosłupa Katowice

Bolesność kręgosłupa to symptom, który jest powodowany przez wiele przyczyn. Osoby, które są jeszcze młode padają ofiarą tego schorzenia przez główną z przyczyn dolegliwości kręgosłupa jakim jest brak ruchu i siedzący tryb życia, który może dopomagać rozwijaniu się patologii w okolicach kręgosłupa piersiowego, szyjnego czy lędźwiowego. Pozostałymi przyczynami dolegliwości pleców są np. nowotwory czy choroby zwyrodnieniowe. Ból pleców nie powinien być lekceważony, dlatego dobrze dowiedzieć się gdzie w okolicy znajduje się najbliższa poradnia leczenia bólu kręgosłupa Chorzów.

Neurolog Katowice

Neurochirurg Chorzów to lekarz, który zajmuje się identyfikacją i leczeniem schorzeń układu nerwowego i siatek anatomicznych, które stanowią jego przyległe okolice. Neurochirurg Katowice najczęściej zajmuje się leczeniem operacyjnym schorzeń takich jak schorzenia naczyń mózgowych, urazy, nowotwory czy schorzenia zwyrodnieniowe kręgosłupa. Neurolog Chorzów to specjalista od diagnozy i leczenia schorzeń ośrodkowego układu nerwowego oraz nerwów obwodowych.

UdostępnijEmail to someone